. Сайт школи - 2016 рік - рік англійської мови

П`ятниця, 24.11.2017, 14:06

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко.
Рішення про оголошення наступного року роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Учні та працівники школи були ознайомленні з даним указом Президента та переліком заходів, які проходили в Шарківському НВК.

Вчитель англійської мови повідомила, що більш детальну інформацію представлено на стенді і запросила учнів приймати активну участь в даному заході. В бібліотеці створено куточок англійської мови.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №641/2015 "Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні"

Які переваги знання англійської мови

1. Як відомо, більшість сучасних фільмів виходять на англійській мові. Тому знаючи її, ви отримаєте можливість переглядати новинки кіно в оригіналі відразу після їх виходу. При цьому ви зможете насолоджуватися голосами улюблених акторів, а не голосами перекладача.

2. Всесвітня мережа стане для вас в 11 разів ширшою. Справа в тому, що сьогодні обсяг англомовного Інтернету приблизно в 11 разів перевищує обсяг україномовного. А якщо взяти до уваги нинішню інформаційну еру, і той факт, що інформація – це все, то висновок стає очевидним.

3. Музика. Якщо ви любите слухати музику, то 100% майже кожного дня зустрічаєтеся з іноземними хітами, якими пронизані практично всі вітчизняні радіостанції. Таким чином, знаючи англійську мову, можна отримати максимум насолоди і повністю відчути ту чи іншу пісню.

4. Освіта високого рівня за кордоном. В тому випадку, якщо ви надумали навчатися в будь-якій іншій державі світу, то знання англійської мови є необхідним. Справа в тому, що більшість серйозних вищих навчальних закладів вимагають хорошого знання цієї мови.

5. Зростання по кар’єрній драбині. Якщо у вас в резюме графа «знання іноземних мов» заповнена фразою «вільне володіння англійською», то ви автоматично претендуєте на більш цікаву і престижну роботу. Цілком імовірно що вам доручать спілкування з партнерами по всьому світу, переговори з іноземними представниками компаній. Вас чекають захоплюючі зустрічі і закордонні відрядження – ось що може дати знання англійської мови на роботі.

Вчені про англійську мову

Авторитетний іноземний портал «arXiv.org» оприлюднив результати цікавого дослідження, згідно яким, люди, котрі розмовляють англійською мовою, використовують під час розмови більшу кількість слів з позитивним ефектом емоцій, ніж понять з негативною емоційною оцінкою.

Ще одне не менш цікаве дослідження було проведене іншою групою вчених. В результаті їм вдалося з’ясувати, що вивчення англійської мови позитивно впливає на здоров’я людини. Це пояснюється тим фактом, що знання англійської дає людині чимало переваг, які були описані вище. Тому ще на ранньому етапі вивчення людина вже знає і розуміє, що її чекає в майбутньому. Відповідно, настрій завжди зберігається позитивним, що відображається на загальному стані і здоров’ї.

І на завершення варто відмітити, що вільне володіння англійською мовою вже давно перейшло на рівень необхідності. Тому ви не пошкодуєте, якщо при плануванні свого часу виділите певну частину на вивчення англійської.

П Л А Н
заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови у Рокитнянському районі Київської області, на 2016 рік

ПЛАН

заходів із відзначення Року англійської мови в Шарківському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.–д/с»

Шкільний конкурс «Tongue-twister»

6 березня серед учнів початкових класів було проведено конкурс на найкращого розповідача скоромовок. Найкращими стали : Лесніков Олександр та Прудкай Марія

Віртуальна подорож  до англомовних країн

Протягом березня було проведено ознайомчі виховні години та віртуальні подорожі до англомовних країн. Учні 5- 9 класів стали активними учасниками розмальовували карти таких країн як Канада, Австралія та інших. Передивлялися відео. Брали участь у вікторинах , створювали презентації.

Традиції святкування Пасхи

Одне з найулюбленіших свят  Пасха, не лише в нашій країні а й в багатьох інших. Учні розгадували кросворди, ребуси готували вітальні листівки.

Earth day

28 квітня було проведено лінійку присвячену Дню Землі.

Halloween

Традиційне та популярне свято, яке святкується в багатьох країнах, та важається одним з найдавніших свят у світі. Учні 5 класу підготували цікаві символи цього свята, та розповіли про них.

Shakespeare’s Days

До дня народження Шекспіра було проведено ряд заходів. Показ відео фільмів, читання сонет, розігрування діалогів з видатних п’єс. Також учні розгадували кросворди, ребуси, були проведенні вікторини. В рамках тижня англійської мови13.12.2016 було проведено театралізоване лялькове дійство за твором Шекспіра «Гамлет», яке підготували учні 7 класу. Також були проведенні тематичні уроки присвячені життю та творчості Вільяма Шекспіра, на яких учні виконували цікаві та креативні завдання. Учні 5-9 класів здійснили віртуальну подорож до знаменитого театру «Globe».

Thanksgiving Day

Серед учнів 5-7 класів було проведено виховний захід. На якому учні переглянули відео ролик про історію свята. Написали листи подяки , розгадували кросворди, вікторини, співали пісні, читали вірші , а також підготували яскраві листівки.