. Сайт школи - Наша школа

Понеділок, 25.09.2017, 03:48

ШАРКІВСЬКИЙ  НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ  КОМПЛЕКС  "ЗОШ І-ІІ СТ.-Д/С" Рокитнянської РДА Київської області

Адреса:
 Вул. Перемоги, 1 с. Шарки Рокитнянський р-н Київська обл. 09638.

e-mail: sharky_school@ukr.net

контактний телефон: 2-35-30

Загальні відомості

Число класів - 9

Мова навчання - українська

Загальна чисельність учнів – 135

Дитсадок - 32

Вчителів - 25

Іноземна мова - англійська, німецька

Історія Шарківського навчально-виховного комплексу

"загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –дитячий садок"

На мальовничих схилах маленької річки Гороховатки, яка впадає в Рось,  в 1968 році було закладено фундамент нової школи. Директор старої школи Бака Іван Васильович, колишній ветеран війни, оголосив, що новий 1974-1975 навчальний рік розпочнеться в новій двоповерховій школі. Педагогіка співробітництва, майстерність і натхнення вчителів були творчим підгрунттям, на якому зводилась велична і світла будова знань. З 1978 року очолив педагогічний колектив Самелюк Петро Васильович, який працював на даній посаді 22 роки.

Зараз школу очолює Скорик Вікторія Григорівна, яка народилась 20 квітня 1967 року в Росії. Після закінчення Богуславського педагогічного училища  в 1986 році розпочала свій педагогічний шлях  вчителем початкових класів даної школи. 1994 рік -  закінчила Ніжинський  державний педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя та викладає українську мову і літературу. З 1998 року працює заступником директора з навчально-виховної роботи, з 2000 року – директор НВК, "старший вчитель", відмінник освіти України.

В 2003 році школу реорганізовано в навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів –дитячий садок". В НВК створені сприятливі умови, які дають можливість навчати дітей якісно і цікаво та забезпечувати розвиток творчої особистості: комп'ютерний клас, бібліотека, майстерня, спортивна зала, спортивний та ігровий майданчики, їдальня, медичний кабінет, комп'ютеризовані робочі місця  соціального педагога, практичного психолога, бібліотекаря. Важливою структурною одиницею НВК є музей історії села та навчального закладу, створений педагогічним колективом та учнями. У 8-9 класах українська мова та література вивчається поглиблено.

У 2007 році школа поповнилася дітьми з с. Луб'янка, для яких організовано під'їзд за програмою "Шкільний автобус".

1 вересня 2016 року веселий передзвін  зібрав на шкільне подвір'я 135 учнів. Більшість з них – активні учасники різноманітних конкурсів, предметних олімпіад, члени МАН, переможці спортивних змагань. Випускники Скорик Я., Пархоменко Я. та Андрухів Д., а нинішній випускник Серебряков С. стали стипендіатами депутата районної ради Я.В.Литвина.

Першовересень покликав до наполегливої праці 25 вчителів. Серед них - 6 учителів вищої категорії, 1 відмінник освіти України, 2 вчителів мають звання "старший вчитель" 1 молодий  спеціаліст. Педагогічний колектив постійно перебуває у творчому пошуку, працює над втіленням новаторських ідей, бере участь у районних та обласних заходах, створює методичні посібники.

Гордістю школи є її випускники: 8 з них повернулися до рідної школи і працюють педагогами. Соколовська О.В.- молода поетеса рідного краю, яка виплекала 3 поетичні збірки.

Нині школа продовжує жити творчими, плідними справами і з надією дивиться в майбутнє.