. Біль Афгану - 15 Лютого 2017 - Сайт школи

П`ятниця, 24.11.2017, 14:11

Головна » 2017 » Лютий » 15 » Біль Афгану
Біль Афгану

Двадцять вісім років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із най триваліших і трагічних воєн другої половини 20-го століття – війна в Афганістані. Нікому не потрібна війна…

Військове угрупування, яке офіційна радянська пропаганда називала винятково обмеженим контингентом військ, було безпосередньо втягнуте у громадянську війну, що розгорялася в Афганістані, і стало її активним учасником.

Найважчим підсумком афганської війни є загибель наших солдат і офіцерів, скалічені долі молодих людей, гіркота споминів про бої та кров, втрати і рани.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 15 лютого в Шарківському НВК була організована фотоекспозиція «Біль Афгану» та загальношкільна лінійка, на якій виступили лідери учнівського самоврядування.

Біль та горе, принесені війнами, пам'ять про загиблих героїв нікуди не зникнуть з наших душ і сердець. І пам’ятаймо: люди хочуть миру!

Переглядів: 110 | Додав: Orhid | Рейтинг: 0.0/0