. Місячник довкілля - 27 Квітня 2017 - Сайт школи

Понеділок, 25.09.2017, 03:43

Головна » 2017 » Квітень » 27 » Місячник довкілля
Місячник довкілля

З 20 березня по 27 кітня в Шарківському НВК проходив місячник екології. Виховні заходи місячника були спрямовані на виконання завдань, які визначені державними документами з питань раціонального природокористування, охорони навколишнього середовища, застосування у повсякденному житті правил екологічної етики.

Учні нашої школи приймали участь у екологічних акціях «Година Землі», «День довкілля», «День Землі», «Збережемо первоцвіти».

З метою поширення екологічних знань серед учнів, батьків проводилась агітаційно-роз’яснювальна та інформаційно-пізнавальна робота щодо необхідності охорони природи, збереження природних ресурсів випущено стіннівки «Екологічні новини світу», «Екологічні новини України», «Екологічні проблеми нашого села», проведено інформаційно-роз’яснювальні хвилинки з учнями «Освітлення вимикаємо – ресурси планети зберігаємо».

Задля ощадливого ставлення до довкілля учні 6-9 класів взяли участь у конкурсі екологічних міні-проектів на тему «Екологічні проблеми людства», «Заповідники України», «Червона книга України».

У конкурсі міні-проектів 1-ше місце зайняв проект учениці 6 класу Головань Дарини на тему «Мандруємо заповідними куточками України».

Основна форма екологічної трудової діяльності залучення учнів до практичних дій по оздоровленню навколишнього середовища та благоустрою шкільної та прилеглої території, розвиток почуття дбайливого господаря.

Педагогічний та учнівський колективи взяли участь в трудових акціях «Наш сільський парк», «Школа наш рідний дім і ми господарі в нім», «Шкільна клумба», «Зелена хвиля», «Зелений клас».

Художнє бачення екопроблем знайшло своє відтворення в конкурсі малюнків «Природа – наше багатство», «Природа очима дітей». На протязі місяця проводились свята до дня Землі, дня довкілля, екогодини «Первоцвіти рідного краю», гра «Екологічний бумеранг», виховний захід «Екологія природи, екологія душі».

Організована цілеспрямована робота переконує учнів у потребі діяти, відчуття причетності до вирішення екологічних проблем розвиває бажання власноруч допомагати природі.

Переглядів: 22 | Додав: Orhid | Рейтинг: 0.0/0