. "Обіймемо нашу школу" - 21 Вересня 2017 - Сайт школи

Неділя, 17.12.2017, 12:54

Фільтр пошуку

Головна » 2017 » Вересень » 21 » "Обіймемо нашу школу"
"Обіймемо нашу школу"

Міжнародний день миру був проголошений ще в 1981 році, і тоді було вирішено, що свято буде відзначатися в кожний третій вівторок вересня. Але в 2001 році, на черговій Асамблеї ООН було прийнято рішення, що тепер Міжнародний день миру буде відзначатися щорічно 21 вересня. Так само, це свято ще називають "День загального припинення вогню і відмови від насильства".Таке свято дуже важливе для всього світу. Звичайно, більшість звикла до того, що вони живуть в мирній обстановці і у них все тихо і спокійно, але так далеко не скрізь. Для деяких людей, міст і навіть країн, мир – це тільки мрія, втілити яку не вдається дуже тривалий час.
ООН в цей день всіма силами намагається вплинути на обстановку, в місцях, де зараз неспокійно. Закликає скласти зброю. Але, на жаль, це вдається далеко не скрізь і завжди.Звичайно, в цей день проходить безліч різноманітних заходів. В першу чергу – інформативних. Але, крім цього, проходить дуже багато мирних акцій, де людям намагаються допомогти. Варто відзначити, що щороку Міжнародний день світу починається з церемонії у Дзвони світу в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку — спочатку звучить звернення Генсекретаря ООН, після якого він вдаряє в дзвін, потім, після хвилини мовчання.
Ну і звичайно, події, які трапилися за останні кілька років, показують наскільки Міжнародний день миру актуальний і в наш час.

Учні нашої школи теж вирішили долучитися до цього свята, організувавши 21 вересня флешмоб "Обіймемо нашу школу".

Переглядів: 23 | Додав: Orhid | Рейтинг: 0.0/0