. Сайт школи - Національно-патріотичне виховання
 
Шарківський комунальний заклад освіти
Вівторок, 12.11.2019, 00:18
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Годинник

Погода

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Національно-патріотичне виховання

Виховання, як важливе явище суспільного життя, здавна стало провідною функцією людського суспільства. Включившись до процесу відродження національної системи виховання, головною метою колективу Великомотовилівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» є передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його соціального досвіду, його національної ментальності, своєрідності, світобачення і на цій основі – формування особистих рис громадянина України: духовності, моральна, правова, трудова, екологічна, художньо – естетична та релігійна культура, розвиток індивідуальних здібностей і талантів учня. Сьогодні виховання громадянина – патріота – цілеспрямований, систематичний, регульований процес, мета якого – утвердження свідомості нації, народу, етнічної культури, мовної єдності, кращих рис характеру громадянина України.

В основі виховного процесу школи лежить система виховних відносин, що забезпечує взаємодію педагогів, батьків та учнів згідно з суспільно заданими цілями виховання – розквіт духовної сутності людини, яка має стати висококваліфікованим спеціалістом, займати чіткі національні, загальногосподарські позиції, бути активною у громадському житті, відповідальною за моральне становлення себе як особистості. Реалізуючи концепцію освіти, як процес розвитку творчої особистості, педагогічний колектив постійно веде пошук нових педагогічних технологій, що сприяють формуванню середовища, яке розвиває, навчає та виховує. Анкетування, соціологічні опитування, індивідуальні бесіди дають змогу вивчати рівень вихованності, потреб, інтересів кожного учня.

Пріоритетним напрямком організаційно-педагогічної діяльності є індивідуальний підхід у вихованні особистості учнів, стимулювання їхніх внутрішніх сил до саморозвитку і самовиховання, що знайшло своє відображення в планах організаційно-виховної роботи всіх структурних підрозділів школи. Значна увага педагогічним колективом приділяється виконанню Національної програми патріотичного виховання молоді, розвитку життєво-активної позиції громадянина України. Головне завдання виховної діяльності - створення умов для активної життєвої позиції учнів, громадянського самовираження і самореалізації, максимального задоволення потреб учнів в інтелектуальному, культурному і моральному розвитку.

Напрями роботи навчального закладу з патріотичного виховання учнів

 •  формування патріотизму, відповідальності за долю нації, держави;
 • виховання розуміння високої цінності українського громадянства, внутрішньої потреби бути громадянином України;
 • формування поваги до Конституції України, державної символіки: Герба, прапора, Гімну України.
 • збереження і продовження українських культурно-історичних традицій;
 • виховання шанобливого ставлення до рідних святинь, української мови, історії;
 •  формування національної свідомості, людської гідності, любові до рідної землі, родини, народу;
 • формування соціальної активності;
 • виховання правової культури особистості;
 • формування й розвиток духовно-моральних і загальнолюдських цінностей;
 • формування в учнів потреби до праці як першої життєвої необхідності, високої цінності й головного способу досягнення життєвого успіху
 • сприяння розвитку фізичного, психічного та духовного здоров’я, задоволення естетичних та культурних потреб особистості;
 • виховання здатності протидіяти проявам аморальності, правопорушень, бездуховності, антигромадській діяльності.

Організаційно-методична діяльність з національно-патріотичного виховання учнів

1.Розробка заходів щодо впровадження Концепції національно-патріотичного виховання учнів у школі.

2.Розгляд стану реалізації заходів національно-патріотичного виховання учнів на засіданнях педагогічної ради, нарадах при директорові.

3.Забезпечення використання державної символіки України під час проведення масових заходів.

4.Забезпечення висвітлення заходів національно-патріотичної спрямованості, які реалізуються закладом, в засобах масової інформації.

Заходи національно-патріотичної спрямованості

1. АКЦІЇ ПАМ’ЯТІ (УРОЧИСТІ ЛІНІЙКИ, ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ, ВШАНУВАННЯ ВЕТЕРАНІВ, УРОКИ МУЖНОСТІ, УРОЧИСТІ ВЕЧОРИ, ЗУСТРІЧІ)

2. ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІТЕРАТУРНІ СВЯТА

3.ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ З ВІДЗНАЧЕННЯ ДАТ УКРАЇНСЬКОГО ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОГО ЖИТТЯ

 • декада української мови та літератури;
 • цикл заходів, присвячених відзначенню Міжнародного дня рідної мови;
 • свято врожаю
 • виховні години до річниць видатних діячів історії та культури

4. ШКІЛЬНІ ВИСТАВКИ ОБРАЗОТВОРЧОГО ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА

7. ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ ЗАХОДИ ТА СВЯТА

20 лютого 2015 року. Сьогодні річниця наймасовіших розстрілів на Майдані - учні нашої школи вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні.

З 8 по 12 грудня 2014 року у Шарківському НВК відбувся Всеукраїнський тиждень права. Він відкрився загальношкільною лінійкою та святом «Я і мої права ».

Крім того, в школі було організовано зустріч із дільничним інспектором та проведена бесіда «Які злочини вчиняються школярами», бесіда «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

У кожному класному колективі були проведені тематичні години спілкування, на яких відбулось ознайомлення учнів школи з Конвенцією ООН про права дитини. Тема годин спілкування звучала як «Права людини починаються з прав дитини». Крім годин спілкування, в кожному класі організований та проведений виховний захід на правову тематику.

Протягом тижня учні 8-9 класів переглядали фрагменти передачі «Судові справи». Серед учнів 1-9 класів був організований і проведений конкурс малюнків «Право очима дітей», круглий стіл для учнів 8-9 класів «Які права потрібні в школі». Учні 9 класу розгадували ребуси на правову тематику, учні 1-3 класів грали у гру «Відгадай, які права дітей порушені на прикладі казкових героїв» та вікторину «Як я знаю права і обов’язки учня”. Учні 5 і 9 класів провели годину спілкування в музеї біля прапора привезеного з АТО «Захист кордонів України – священний обов’язок громадян України”. Вікторину «Кому належать ці слова», виховну справу «Чому потрібно знати закони» було проведено з учнями 7-9 класів.

В рамках благодійної акції «Діти Київщини – воїнам АТО» в Шарківському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-д/с» проходила ярмарка. Діти разом з батьками готували страви, випічку, напої, різноманітні обереги. Після закінчення підрахували кошти – 1650 гривень. Ці гроші були передані сім’ям, батьки яких знаходяться у зоні АТО. Також учні нашої школи організували виставку малюнків «Моя Україна - вільна».

Учні 7-8 класів разом з класними керівниками Рев'якіною Т.В. та Лисицею М.В. провели зустріч за круглим столом на тему "Моя Батьківщина красива і вільна, я з нею пов'язую долю свою"

Гаряча лінія
Національна гаряча лінія

Дитяча гаряча ліні

Вхід на сайт

Календар

Пошук

Архів записів

Котик

корисні посилання
Педагогічна преса КОІПОПК Відділ освіти ЗНО Інститут інноваційних технологій Освітній портал Шкільний світ

Друзі сайту
Рокитнянський районний ліцей
Рокитнянська ЗОШ # 1
Рокитнянська ЗОШ # 2
Рокитнянська ЗОШ # 3
Рокитнянська ЗОШ # 4
Рокитнянська ЗОШ # 5
Житньогірська ЗОШ
Насташівська ЗОШ
Ромашківська ЗОШ
Синявська ЗОШ
Маківський НВК
Острівський НВК
Бирюківське НВО
Запрудянське НВО
Савинецьке НВО
Телешівське НВО
Рокитнянський професійний ліцей
Центр дитячої та юнацької творчості

Copyright MyCorp © 2019 Конструктор сайтів - uCoz